Top

Opis

Zestaw SPE REW 3

43 750 zł

Kupując w zestawie oszczędzasz

5 900 zł!

Został opracowany z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Pakiet REW to pakiet 16 gier rehabilitacyjnych. Ze względów terapeutycznych gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Dzięki temu gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami. W trakcie rozgrywki dzieci będą mogły grabić liście, skakać i przebijać baloniki czy łapać spadające z nieba jajka. Wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona.

Gry w Pakiecie Magia Ruchu zostały zaprojektowane tak, aby sprawdziły się jako narzędzie edukacyjno-rewalidacyjno-rehabilitacyjne przedszkolach, świetlicach szkolnych, pozaszkolnych, terapeutycznych oraz salach zabaw, pobudzając zmysły i ucząc kreatywności, samodzielności bądź współdziałania uczestników zabawy! Pakiet wspomaga między innymi doskonalenie percepcji na bodźce wzrokowo-ruchowe, usprawnianie motoryczne (płynność ruchów), obniżenie bądź wzmocnienie napięcia mięśniowego. Wykorzystanie pakietu w rehabilitacji pozwala stworzyć podopiecznym szansę na optymalny i wszechstronny rozwój. Sprawdzi się w pracy z takimi dysfunkcjami, jak między innymi: deficyty rozwojowe (psychomotoryczne), usprawnianie analizy i syntezy wzrokowej, zharmonizowanie funkcji wzrokowych i ruchowych.

Dopełnieniem zestawu jest Pakiet Moje Quizy oferujący 4 rozwinięte mechanizmy quizowe, umożliwiające rozgrywkę jednoosobową, w parach lub w grupach. Zabawa może przebiegać zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji, gdzie dzieci konkurują ze sobą w pojedynkach na wiedzę. Rodzice i nauczyciele, którzy będą chcieli przygotować zestawy własnych pytań do quizów, otrzymają dokładne instrukcje, a także dostęp do intuicyjnej i przejrzystej platformy, pozwalającej w ciągu zaledwie kilku minut przygotować lekcje tematyczne, wykorzystujące Magiczny Dywan onEVO. Dzięki zróżnicowanym zasadom, specjalnie opracowanej metodyce oraz sposobie udzielania odpowiedzi nauka nie nudzi się nigdy! Platforma pozwala bez ograniczeń uzupełniać mechanizmy quizowe o własne pytania z dowolnej dziedziny. 

Wypełnij wniosek

Zawartość

Zestaw zawiera:

  • Magiczny Dywan onEVO  3 sztuki (wraz z obszarami EVO, zawierającymi 100 gier z aplikacjami prezentującymi cały przekrój zastosowania urządzenia),
  • Pakiet REW,
  • Pakiet Magia Ruchu,
  • Pakiet Moje Quizy z dostępem do platformy umożliwiającej tworzenie własnych quizów.

Ponad milion dzieci na całym świecie już skorzystało z możliwości, które daje Magiczny Dywan onEVO!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.