Top

Magiczny Dywan onEVO to wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze lub stole multimedialne gry i zabawy edukacyjne obsługiwane za pomocą ruchu ciała.

Rewolucja w podejściu do edukacji, zdrowia, wychowania i rozwoju zdolności intelektualnych w zgodzie z naturalnymi predyspozycjami.

Magiczny Dywan onEVO to więcej niż projektor multimedialny.

Po raz pierwszy zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości ma na celu coś więcej niż tylko zabawę. Możliwości, które do tej pory były osiągalne tylko przez specjalistyczne placówki edukacyjne i zdrowotne, stają się dostępne zdecydowanie szerzej. Terapeuci lub nauczyciele mogą wynieść swoje zajęcia na nowy poziom, wykorzystując technologię do zwiększenia ich skuteczności. Praca z onEVO pokazuje, jak odpowiednie zaangażowanie dzieci wpływa na efektywność nauki, a także terapii i szybkiego powrotu do zdrowia.

Wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość onEVO bawi, uczy, leczy i rozwija.

Pomaga odkryć swój prawdziwy talent, zrozumieć otaczający świat, rozwijać koordynację psychomotoryczną, a także nawiązać lepszą relację i rozwijać umiejętności miękkie - tak bardzo potrzebne w dzisiejszym, multimedialnym świecie.

Przez projekcję obrazu na podłodze, zabiera w niesamowitą podróż do świata nauki. Rozbudowana biblioteka dźwięków wypełnia przestrzeń w systemie surround i wspólnie z obrazem wyświetlanym z kinowej klasy lampy, tworzy fascynujące iluminacje. Z ogromnymi możliwościami…

onEVO uczy przez zabawę, a otwarta formuła umożliwia modyfikowanie informacji zawartych w grach. To pozwala dopasować je do wielu podstaw programowych i przygotowywać własne, oryginalne pomysły!

Magiczny Dywan wyposażony jest w wydajny procesor, który oblicza informacje zbierane przez detektor cieni. Dzięki temu rozwiązaniu można nie tylko bawić się bezpiecznie i bezdotykowo, ale również wykorzystywać prawdziwe przedmioty w trakcie zabawy - wspierające integrację sensoryczną u dzieci.

Prawdziwa magia ukryta jest w środku!

Obszary gier i programów przygotowywanych ze specjalistami z wielu dziedzin nauki (edukacja, zdrowie, psychologia) umożliwiają rozwój w zrównoważonym trybie. Dzięki bogatemu oprogramowaniu zapewnisz swoim podopiecznym fantastyczną zabawę, realizując przy tym szkolną podstawę programową, połączoną z aktywnością fizyczną.

onEVO to również świetny asystent przy rehabilitacji i rewalidacji najmłodszych, sprawdzony w wielu gabinetach rehabilitacyjnych na całym świecie. Do osiągnięcia tego celu przygotowaliśmy cały obszar REV, zawierający metodykę dla procesu. Obszar EDU przeznaczony jest z kolei dla przedszkoli, szkół i placówek publicznych. Wychowawcy i nauczyciele otrzymują wsparcie w postaci bogatego zbioru scenariuszy przykładowych zajęć. Największy obszar EVO zawiera programy obydwu ww. grup oraz o wiele więcej zabaw poruszających zagadnienia z zakresu ekologii, programowania, podróży, fauny i flory, czy kosmosu.

Najnowsza wersja urządzenia posiada funkcję przystosowania gier dla osób niepełnosprawnych od strony programistycznej, jak również dzięki możliwości łatwego przejścia w tryb wyświetlania na stole, korzystać z niego mogą osoby poruszające się na wózku.

Spis pakietów z podziałem na obszary

EVO

100 gier z aplikacjami prezentującymi cały przekrój zastosowania

Pakiet Moje Quizy z dostępem do platformy umożliwiającej tworzenie własnych quizów

EDU

Pakiet Moje Quizy

Funkodowanie I

Funkodowanie II

Funkodowanie III

Playground

English For Fun

Ratujmy Planetę!

Edukacja Żywieniowa

Pirackie przygody Stasia i Zuzi

EDU quizy

„Poznajmy się – Давайте знайомитися”

REV

REW

Magia Ruchu

Krok po kroku

Zgadnij co czuję?

Funkcje Wykonawcze

Wczesne Czytanie

Z dysleksją na Ty

Ponad milion dzieci na całym świecie już skorzystało z możliwości, które daje Magiczny Dywan onEVO!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.