Top

Opis

Zestaw ADHD i ADD

18 900 zł

Kupując w zestawie oszczędzasz

2 300 zł!

To specjalny zestaw dedykowany dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zestaw stanowi szczególną pomoc w prowadzeniu zajęć z dziećmi przejawiającymi problemy emocjonalne i zaburzenia zachowania.

Pakiet REW to pakiet 16 gier rehabilitacyjnych. Ze względów terapeutycznych gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Dzięki temu gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami. W trakcie rozgrywki dzieci będą mogły grabić liście, skakać i przebijać baloniki czy łapać spadające z nieba jajka. Wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona.

Pakiet Zgadnij, co czuję? kierowany jest do prawidłowo rozwijających się dzieci, ze spektrum autyzmu oraz tych z trudnościami emocjonalnymi. Gry pomagają rozpoznawać emocje u siebie i u innych osób. Dzieci poznają mimikę, gesty i dźwięki przypisane do podstawowych emocji, będą bawić się wraz z animowanymi postaciami, przedstawiającymi 4 podstawowe uczucia: radość, smutek, złość i zaskoczenie. Odwiedzą też bohaterów w ich domkach, zagrają z nimi w piłeczki, podarują prezenty, nakarmią smakołykami i zaplanują wspólne spacery.

Pakiet Krok po Kroku
Interaktywne aplikacje z Pakietu Krok po kroku sprawią, że rehabilitacja zyska zupełnie nowy wymiar! Z pomocą 15 fascynujących gier, najmłodsi przeniosą się do niesamowitego świata, w którym zmierzą się z wiszącym mostem, wulkaniczną lawą lub zatańczą na wyjątkowej dyskotece.  Dzięki zastosowaniu nowej technologii, dzieci ćwiczą świetnie się przy tym bawiąc, a terapia staje się niezwykle atrakcyjna. Koniec z monotonnymi i żmudnymi ćwiczeniami! Gry nie tylko kształtują motorykę dużą u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy I-V), ale także idealnie sprawdzą w rehabilitacji osób po udarach. Unikalna kompozycja 15 aplikacji, opracowana we współpracy z fizjoterapeutą, pozwala na rozwijanie orientacji w schemacie własnego ciała, kształtuje zwinność i gibkość. Poprzez specjalną aplikację KALIBRATOR, urządzenie pozwala na ustawienie rozmiaru stopy, rozstawu bioder oraz długości kroku ćwiczącego, co ułatwia korzystanie z aplikacji i umożliwia ich personalizację. W rozgrywkach możliwe jest użycie przyborów rehabilitacyjnych lub bardziej niekonwencjonalnych pomocy - gumy pasmanteryjnej, butelek czy sznurków, które nie tylko urozmaicą przebieg gry, ale także pozytywnie wpłyną na rezultat całej terapii.

Dopełnieniem zestawu jest Pakiet Moje Quizy oferujący 4 rozwinięte mechanizmy quizowe, umożliwiające rozgrywkę jednoosobową, w parach lub w grupach. Zabawa może przebiegać zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji, gdzie dzieci konkurują ze sobą w pojedynkach na wiedzę. Rodzice i nauczyciele, którzy będą chcieli przygotować zestawy własnych pytań do quizów, otrzymają dokładne instrukcje, a także dostęp do intuicyjnej i przejrzystej platformy, pozwalającej w ciągu zaledwie kilku minut przygotować lekcje tematyczne, wykorzystujące Magiczny Dywan onEVO. Dzięki zróżnicowanym zasadom, specjalnie opracowanej metodyce oraz sposobie udzielania odpowiedzi nauka nie nudzi się nigdy! Platforma pozwala bez ograniczeń uzupełniać mechanizmy quizowe o własne pytania z dowolnej dziedziny.

 

Wypełnij wniosek

Zawartość

Zestaw ADHD i ADD zawiera:

 • Magiczny Dywan onEVO (wraz z obszarami EVO, zawierającymi 100 gier z aplikacjami prezentującymi cały przekrój zastosowania urządzenia),
 • Pakiet REW,
 • Pakiet Zgadnij, co czuję?,
 • Pakiet Krok po Kroku,
 • Pakiet Moje Quizy z dostępem do platformy umożliwiającej tworzenie własnych quizów.

Korzyści

Dzięki zestawowi ADHD i ADD podopieczny:

 • nauczy się rozpoznawać emocje swoje i innych osób
 • poprawi zdolność do oceny sytuacji i dostosuje swoje reakcje (wyzwoli lub wyhamuje) 
 • poprawi koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność fizyczną,
 • nauczy się zasad zdrowej rywalizacji i współpracy z rówieśnikami,
 • wzmocni poczucie sprawstwa, własnej wartości,
 • rozwinie i wykształci nawyki prawidłowego chodu

Ponad milion dzieci na całym świecie już skorzystało z możliwości, które daje Magiczny Dywan onEVO!

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.