Zestaw ogólnorozwojowy dla klas 1-3

Kupując w zestawie oszczędzasz

4 900 zł!

Pozwoli uczniom najmłodszych klas szkoły podstawowej na naukę zgodną z trendami nowoczesnej edukacji. Zestaw zawiera aż 5 pakietów gier.

Pakiety English For Fun, ANG I oraz ANG II pozwolą na poznanie świata zwierząt, podróży, jedzenia czy zawodów. Poziom trudności materiału jest dostosowany do wieku dzieci. Pakiety stanowią idealną bazę do nauki jeszcze większego zasobu słów przez świetną zabawę. Dzieci będą musiały losować słowa, słuchać lektorów mówiących różnym akcentem, ćwiczyć refleks i alfabet. Nauka angielskiego odbywa się w wirtualnym, atrakcyjnym wizualnie świecie, który pozwala przenieść dziecko w świat przygody - oczywiście to wszystko w języku angielskim. Zasób leksykalny, poznawany dzięki grom, przydaje się nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym i stanowi podstawę udanej komunikacji.

Pakiet Funkodowanie II to gry, w których dziecko pozna świat matematyki, przyrody, logiki oraz muzyki. Gry zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać koordynację wzrokową, ruchową oraz przestrzenną, a także myślenie komputacyjne. Dodatkowo zawierają elementy kodowania-dekodowania, a także sterowania obiektem. Pakiet Funkodowanie II umożliwia naukę programowania bez użycia komputera – wykorzystuje zabawę i ruch, spełniając przy tym wymagania aktualnie obowiązującej podstawy programowej.

Pakiet Ratujmy Planetę! proponuje dziecku włączenie się w walkę o czystość wód, promując jednocześnie zachowania proekologiczne. Dziecko ma do wyboru 4 gry (a każda z nich skrywa w sobie wiele poziomów i plansz interaktywnych), które przeniosą je wprost do rwącej rzeki lub przybliżą zagadnienia z zakresu recyklingu śmieci. Najmłodsi będą także ratować zwierzęta oraz brać udział w bitwie morskiej. Przede wszystkim będą jednak poznawać świat ekologii.

Pakiet Moje Quizy oferuje 4 rozwinięte mechanizmy quizowe, umożliwiające rozgrywkę jednoosobową, w parach lub w grupach. Zabawa może przebiegać zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji, gdzie dzieci konkurują ze sobą w pojedynkach na wiedzę. Rodzice i nauczyciele, którzy będą chcieli przygotować zestawy własnych pytań do quizów, otrzymają dokładne instrukcje, a także dostęp do intuicyjnej i przejrzystej platformy, pozwalającej w ciągu zaledwie kilku minut przygotować lekcje tematyczne, wykorzystujące Magiczny Dywan. Dzięki zróżnicowanym zasadom, specjalnie opracowanej metodyce oraz sposobie udzielania odpowiedzi, nauka nie nudzi się nigdy! Częścią pakietu jest specjalnie przygotowana strona internetowa, pozwalająca bez ograniczeń uzupełniać mechanizmy quizowe o własne pytania z dowolnej dziedziny, zapewniając dzieciom nieograniczony dostęp do wiedzy i angażując rodziców oraz nauczycieli do kreatywnego spędzania czasu i wspólnej nauki poprzez zabawę. Przygotowane zadania będą również nieocenionym wsparciem w procesie przyswajania wiedzy i nauki materiału z wybranego zakresu.

Wypełnij wniosek

Zawartość

W skład zestawu ogólnorozwojowego dla klas 1-3 wchodzi:

• Magiczny Dywan onEVO (wraz z obszarem EVO, zawierającym 100 gier z aplikacjami prezentującymi cały przekrój zastosowania urządzenia),
  • Pakiet English For Fun,
  • Pakiet Funkodowanie II,
  • Pakiet Ratujmy Planetę!,
  • Pakiet ANG I,
  • Pakiet ANG II,
  • Pakiet Moje Quizy z dostępem do platformy umożliwiającej tworzenie własnych quizów.

Korzyści

Dzięki zestawowi ogólnorozwojowemu dla klas 1-3 uczniowie:

• rozwiną umiejętność pracy w grupie
  • nauczą się wielu słówek potrzebnych w życiu codziennym
  • rozpoczną przygodę z programowaniem
  • zrozumieją istotę ekologii
  • zrozumieją zasady działania rozszerzonej rzeczywistości

Ponad milion dzieci na całym świecie już skorzystało z możliwości, które daje Magiczny Dywan onEVO!